7 із 10 жінок мають недосконалу шкіру.

І я одна з них.

     Мене звуть Анна і 8 років мого життя пройшли в безплідних спробах знайти той ідеальний засіб, який вирішить проблеми моєї шкіри. Невпевненість, сором’язливість, дискомфорт, тональні креми, пудри, консилери та нескінченні баночки косметики на полицях у ванній кімнаті. Дивлячись на глянцевих дівчат з реклами, їхню гладку і сяючу шкіру, у моєму серці народжувалась надія, що черговий диво-тюбик з косметикою нарешті прибере мої широкі пори, жирний блиск і висипання. Я стала візажистом і майстерно навчилася перевтілювати себе та інших дівчат, дарувати їм чарівне, довгоочікуване обличчя…

Але проблема не вирішена, правда не в цьому!

Усього лише 1 жінка з 10 регулярно відвідує косметолога.

І всі вони мають проблеми шкіри.

     Мене звуть Марія і я косметолог. Ось уже 16 років я щодня допомагаю жінкам боротися із недосконалістю шкіри.

Кому як не мені, знати всі проблеми та переживання, з якими стикаються жінки різного віку, що мають висипання, роздратування, акне, незбалансовану шкіру, пігментацію та зморшки. Звичайно, процедури у косметолога допомагають покращити стан шкіри, але дуже важливим є щоденний домашній догляд.

      Я спробувала величезну кількість професійної косметики та косметики з масмаркету, але ті засоби, які працювали – не завжди підходили за ціною моїх клієнток. І доводилося шукати далі, читати склади, пробувати нові та нові продукти.  І народилася мрія – створити ефективну та доступну кожній жінці косметику, здатну вирішити основні проблеми шкіри. Але мені здавалося, що ця мрія неможлива.

Але я не втрачала надії!

На кожні 7 чоловіків-винахідників припадає лише одна жінка.

І я щаслива бути однією з них.

     Мене звуть Вікторія і я біохімік.

Про проблеми шкіри я знаю не з чуток. Моя чутлива практично до будь-яких косметичних засобів шкіра – одна з причин, чому я стала біохіміком. я мріяла зрозуміти, які інгредієнти в косметиці викликають роздратування, а які, навпаки, можуть заспокоїти її, прибрати сухість і повернути здорове сяйво. З величезним задоволенням я поринула у світ компонентів, їх сполук та формул. Які інгредієнти синтезують, а які одержують традиційним способом? Як вони впливають на шкіру і скільки їх має утримуватися в косметиці, щоб справді сприятливо впливати на шкіру. Що корисно, а що може зашкодити не тільки жінці, а й усій планеті.

Я мріяла створювати натуральну та безпечну косметику. І життя подарувало мені цей шанс!

Три жінки та три різні погляди на одну проблему – недосконала шкіра – саме так народилася ідея Faina Labs.

Близько 12 років тому шляхи дівчат перетнулися, як клієнта, спеціаліста та однодумця.

Різні життя, ситуації та ідеї, але спільне бажання зробити світ кращим, створювати красу та комфорт, вирішити проблему, про яку вони чують щодня – саме так народилася FAINA LABS.

Це був величезний виклик. Але й величезна мотивація.